Banketi & Pasākumi

Tuvojas svētki vai svinīgs pasākums? Lai viss izdotos nevainojami, savas rūpes par banketu uzticiet mūsu profesionāļu komandai. Mūsu piedāvājumā ir viss, ko vien varat vēlēties – banketu un pasākumu organizēšana, uzkodu sarūpēšana kafijas pauzēm, semināriem un lekcijām, galdu klāšana korporatīvos pasākumos, kāzās, jubilejās, bērnu ballītēs un citos saviesīgos pasākumos.

Piedāvājam arī izbraukuma banketus. Izbraukuma banketi tiek rīkoti klienta izvēlētajā vietā. Banketu apkalpošana ietver visu nepieciešamo, lai saviesīgais pasākums noritētu veiksmīgi – nodrošinām ne tikai izsmalcinātas banketu uzkodas, bet arī visu nepieciešamo to atbilstošai pasniegšanai – gan traukus, gan citus galda piederumus, Jūsu gaumei atbilstošu galda klājumu, ziedus un citus floristikas elementus. Lai arī kāda būtu pasākuma tematika un viesu skaits, mūsu personāls gādās par Jūsu labsajūtu visu pasākuma laiku.

Banketa izmaksas ir atkarīgas no klienta vēlmēm un iespējām – mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai un palīdzēsim rast piemērotākos risinājumus skaistiem svētkiem!

Uzticot rūpes par galda klāšanu un viesu apkalpošanu mums, varēsiet būt droši par lielisku kvalitāti un augsta līmeņa servisu!

Pieejama arī pirtiņa miesai un garam.

Uz tikšanos Jūsu svētkos!

Galdiņu rezervācija restorānā:

+371 23884400

mastigrillchill@gmail.com

Banketi & Pasākumi: 

+371 23667900

masti.banketi@gmail.com

banketu_menu

0

Pirkumu grozs