Banketi & Pasākumi

Tuvojas svētki vai svinīgs pasākums? Lai viss izdotos nevainojami, savas rūpes par banketu uzticiet mūsu profesionāļu komandai! Piedāvājam visu, ko vien varat vēlēties – banketu un pasākumu organizēšanu; uzkodu sarūpēšanu kafijas pauzēm, semināriem un lekcijām; galdu klāšanu korporatīvos pasākumos, kāzās, jubilejās, bērnu ballītēs un citos saviesīgos pasākumos.
Piedāvājam arī izbraukuma banketus, kas tiek rīkoti klienta izvēlētajā vietā. Banketu apkalpošana ietver visu nepieciešamo, lai saviesīgais pasākums noritētu veiksmīgi – nodrošinām ne vien izsmalcinātas uzkodas, bet arī visu nepieciešamo atbilstošai pasniegšanai – traukus un citus galda piederumus, Jūsu gaumei piemērotu galda klājumu, ziedus un citus floristikas elementus. Lai kāda būtu pasākuma tematika un viesu skaits, mūsu personāls gādās par Jūsu labsajūtu visā pasākuma laikā!
Banketa izmaksas ir atkarīgas no klienta vēlmēm un iespējām – mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai un palīdzēsim rast piemērotākos risinājumus skaistiem svētkiem!
Uzticot rūpes par galda klāšanu un viesu apkalpošanu mums, varat būt droši par lielisku kvalitāti un augsta līmeņa servisu!

Mūsu telpās organizētajos pasākumos pieejama arī Mastu pirtiņa miesai un garam.
Uz tikšanos Jūsu svētkos!


Nospied uz pogas, lai atvērtu banketu ēdienkarti!

Galdiņu rezervācija restorānā:

+371 23884400
mastigrillchill@gmail.com

Banketi & pasākumi:

+371 27844506
masti.banketi@gmail.com