Par mums

Restorāns Masti Grill&Chill ir mūsdienīgs un Rietumeiropas tendencēm raksturīgs restorāns, ko 2017. gadā izveidojām mēs - Štubju ģimene.

Šī ir vienīgā vieta Jelgavas tuvumā, kas piedāvā atvērta tipa virtuvi. Šeit var nobaudīt arī gardu kafiju, atspirdzinošus kokteiļus un palutināt sevi ar kādu desertu.

Ozolnieku ezera krasts ar savu šarmu un atmosfēru ir īpaša vieta, kur atpūsties gan ģimenēm ar bērniem, gan kopā ar draugiem, gan romantiski pavadīt laiku divatā. Restorānam ir sava terase ar plašu skatu uz horizontu un ezera virsmu. Šī ir vieta, kur var gan relaksēti ieturēt pusdienas vai pavakariņot romantiskā gaisotnē, gan vadīt semināru vai konferenci, kā arī nosvinēt kādu ballīti. 

Mūsu interjerā izmantoti Latvijā slavenu mākslinieku mākslas darbi, kurus iespējams iegādāties. Paralēli tam visam ir iespēja noraudzīties uz brīvības, prieka un azarta pilno atmosfēru blakus esošajā veikparkā, kur braucēji dažbrīd veic elpu aizraujošus trikus vai vienkārši spēlējas ar ūdens virsmu, atstājot aiz sevis ūdens šaltis.

Mīļi gaidīsim ciemos!Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.